KLAASHOONE OÜ  
 
Klaashoone OÜ - Info   Klaashoone OÜ - Kumerad klaashooned   Klaashoone OÜ - Sirged klaashooned   Klaashoone OÜ - Terrassid, Vaheseinad, Lükanduksed   Klaashoone OÜ - Fassaadid, Rõdud, Rõdupiirded   Klaashoone OÜ - Galerii   Klaashoone OÜ - Kontakt   Klaashoone OÜ - Soodsalt
 
 
             
 
 
 

Fassaadid, rõdud, rõdupiirded » Tehnilised andmed

Püstraamideta klaaslükandsüsteemi on soovitatav kasutada rõdudel ja terrassidel, kus on soov vajadusel kogu avapind täielikult avada. Kinniselt moodustab klaasistus ühtse, ilma vertikaalprofiilideta klaasseina.

KONSTRUKTSIOONI MAKSUMUS:

  GLASLUCKAN lükandklaassüsteemi ligikaudne hind algab 2 200.-/m2. Täpne hind sõltub klaasistuse ja alumiiniumkarkassi valikust, konstruktsioonist ja paigalduse keerukusest.

vaata lisaks ...
  Püstraamideta


Püstraamidega klaaslükandsüsteemi on soovitatav kasutada rõdudel ja terrassidel, kui on soov ava vajadusel hermeetiliselt sulgeda.

KONSTRUKTSIOONI MAKSUMUS:

  GLASLUCKAN lükandklaassüsteemi ligikaudne hind algab 1 800.-/m2. Täpne hind sõltub klaasistuse ja alumiiniumkarkassi valikust, konstruktsioonist ja paigalduse keerukusest.

vaata lisaks ...
  Püstraamitega
 
 

Fax: +372 607 6004 | Telefon: +372 514 4435 | Tellimused ja konsultatsioonid: info@klaashoone.ee KLAASHOONE OÜ © 2000-2018